O nas

Czy można przez 20 lat uciekać od pasji?

Moje wykształcenie nie idzie w parze z moją wykonywaną pracą. W sumie historia jakich wiele, bo przecież jest mnóstwo osób, które nie wykonują wyuczonego zawodu.

W życiu nie trzeba robić to co się kocha wtedy jest się szczęśliwym. Nie zrezygnowała z pasji i chęci rozwijania się pomimo ze minęło 20 lat - nigdy nie jest się zbyt starym aby się spełniać i czuć szczęście.

Ja nie jestem wyjątkiem. Z wykształcenia jestem technikiem odzieży, a wybór szkoły był zgodny z oczekiwaniami moich rodziców. Słynne: „ucz się, by mieć pewny zawód w ręku” wybrzmiało w moim domu bardzo wyraźnie.

Dlatego przez kolejne 20 lat postanowiłam iść i odmrozić sobie uszy w całkiem innej branży. Przepadłam w świecie Internetu. Od wielkiego dzwonu namówiona przez przyjaciół przerabiałam ubrania i tworzyłam z nich oryginalne stroje. Jednak to były wyjątki.

Jak wszyscy wiemy, życie bywa mocno przewrotne. Mnie też dosięgnęło i znalazłam się w trudnym momencie. Praca, którą wykonywałam, zaczęła negatywnie na mnie wpływać, więc szybko potrzebowałam alternatywy, która pozwoli mi odetchnąć.

W ten sposób szycie, które 20 lat było pół kroku za mną, pozwoliło mi przejść suchą nogą nad przepaścią. Nitki okazały się na tyle silne, że utrzymały mnie i nie spadłam.

Zamówiłam maszynę, tkaniny i poszłam na 5 dni urlopu. Po prostu. Zamknęłam się i szyłam bez przerwy.

Im więcej szyłam, tym bardziej odzyskiwałam sobie, więc chciałam podzielić się tym szczęściem z innymi.

Stworzyłam najpierw profil na Facebooku — Pracownia Zaszewka. Z czasem zaczęły pojawiać się zamówienia, małe i większe zlecenia. Aż w pewnym momencie pod moim domem urządziłam pracownię, kupiłam stoły, maszyny i inne sprzęty.

Przepadłam.

Na swojej drodze spotkałam firmę, która dostarcza piękne, kolorowe tkaniny.

Co z tego wyszło, możecie sami zobaczyć.

 

Colors in my mind

Kiedyś widziałam tylko w czarno-białych barwach, to kolor dodał mi siły. Wierzę, że kolory, ich intensywność, natężenie, skojarzenie czy też połączenia dodają mocy, pewności siebie, poprawiają nastrój i pozwalają pokazać swoją osobowość.

Oddaje Ci moje ubrania i moją historię. A Ty zbuduj swoją.

Titmouse - Prefect Wear

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl